Зеленський вирішив зробити жінок військовозобовьязанними: хто потребує юристів та продавців

Зеленський вирішив зробити жінок військовозобовьязанними: хто потребує юристів та продавців

Експерти пояснили сенс закликання до української армії

Міністерство оборони України випустило порядок, згідно з якою жінки понад 100 професій у віці до 60 років переводяться до звільнення військово-багатих. Для цього їм потрібно лише успішно пройти медичну комісію. Армія збирається підібрати фармацевти, ветеринари, юристи, журналісти, секретарі, продавці, інженери тощо …

Експерти пояснили сенс закликання до української армії

Раніше президент Володимир Зеленський неодноразово заявив, що при необхідності, щоб захистити республіку від військової агресії, буде все, у тому числі старих людей та жінок. Тепер жінка, яка має професію зі списку Міністерства оборони, не зможе отримати роботу, якщо вона не має військового квитка. У той же час колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко впевнений, що неможливо швидко виконати порядок через пропускну здатність військової реєстрації та освоєння. Для всіх жінок зі списку військових квитків, це займе принаймні півтора-два роки, вважає колишній завідувач кафедри.

 

"Багато замовлень Міністерства оборони викликали збентеження. Люди не розуміють, як був обраний принцип. Немає почуття, що це робиться заради рівності чоловіків і жінок. Швидше за все, мова йде про додаткові труднощі в роботі та так далі. У той же час, позиція влади зводиться до того, що ми прагнемо задовольнити стандарти НАТО, хоча у нас вже більше 20% працівників у армії є жінками. Таким чином, українська влада хоче створити видимість величезної армії, щоб залякати Росію, "Український політолог Олексій Якинін сказав" МК ".

За його словами, наказ Міністерства оборони України виглядає як провокація проти Зеленського. "Замовлення може редагувати, але осад все одно буде залишатися. Проблема полягає в тому, що рішення було зроблено без публічного обговорення. Навіть добровольці нічого не лобіялися так, — каже Якін.

 

Механізм військової реєстрації обіцяється розробити наступного тижня. Але тепер відомо, що буде штрафи для деконентів. Для ухилення від військового бухгалтерського обліку доведеться заплатити з 510 до 850 гривень (1382-2303.5 рублів), для повторного порушення — до 1700 гривень (4607 рублів). Без військового квитка, не можна отримати паспорт, змінити місце реєстрації та зареєструватися у навчальний заклад.

Ухилення від водосховища від військового обліку після попередженнязробленого військовим комісаром, призведе до штрафу від 5100 до 8500 гривень (13 821-23, 3, 035 рублів) або виправну роботу до 2 років. Для ухилення від військової служби під час мобілізаційного періоду свобода може бути втрачена протягом 3 до 5 років.

 

Український політичний аналітик Тарас Козуб повідомив МК, чому Міністерство оборони України повинно зателефонувати до жінок до армії:

 

Розмова з Путіним: Крим по краях проблем, які використовуються Заходом для вивантаження русофобії

4 матеріалу на тему

— Це не означає, що жінки пройдуть військові збори або зобов"язання служити в армії. Але якщо буде оголошено мобілізацію, жінки зі списку Міністерства оборони будуть встановлені територіальним центрам конфігурації та соціальної підтримкиЗараз в Україні є реформа для переформатування військової реєстрації та підрозділів у спільних центрах з боками. Хоча це здається дивним на тлі заяв про швидку допомогу з Росією. У цих умовах, здається більш правильним, не реформ, але мобілізація.

 

Тим не менш, у випадку війни Україна різко потребує певних професій, які можна отримати за допомогою жіночого дзвінка. Хоча незрозуміло, чому закликати до армії, наприклад, бібліотекарів. Але журналісти працюватимуть у прес-службі Міністерства оборони.

— Яка різниця між цим жіночим закликом від того, що припускають територіальні оборонні сили?

 

— територіальні сили оборони — це міліція, вони не є бойовою армією. Але у випадку боротьби, вони будуть допоміжні сили. Кожен член міліції точно знає, і де він буде мати справу, якщо буде отримано замовлення.